[Hakkımızda ]

Bizi Tanıyın!

Türk inşaat sektörü içerisinde mermer-granit-quartz stok, işleme ve uygulama çalışmaları yapan firmamız, 1988 yılında kurulmuştur. 1988 yılından bu yana Antalya’nın Manavgat ilçesinde kurulu 3.200 m2 ‘si kapalı toplam 4.500 m2 alanı bulunan fabrikamızda kalite standartlarımız ölçüsünde hizmet vermeye devam ediyoruz.
Yıllık 115.000 m2 uygulama kapasitesine sahip olan işletmemiz, projelendirmeden detay çözümlerine, işlemeden montaja kadar, kaliteli malzemeyi kaliteli işçilikle zamanında müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.
Sahip olduğumuz tecrübeyi, işinde profesyonel kadro ve çağın teknolojik yenilikleri ile birleştiriyoruz. Siz müşterilerimizin yurt içi ve yurt dışı projelerine çözüm ortağı oluyoruz..
Ayrıca granit ve mermer temini çalışmalarını sürekli devam ettiren firmamız malzeme ihtiyacı konusunda siz müşterilerimizin taleplerini en kaliteli biçimde karşılamaktayız.

[ Denmir Mermer Dekorasyon ]

Visyon & Misyon

Kaliteli çalışmalarımızı, ürün performansımızdaki sürekliliği, dinamizmi, pazardaki etkinliğimizi ve müşteri memnuniyetini daha ileriye götürmek, beklentilerin üzerinde ürün ve hizmet çözümleri sunmak, verimlilik ve katılımcılıkla fırsatları başarıya dönüştürmek, bölgede istihdam sorununa katkıda bulunmak, ekonomiye katkıda bulunmak.

Misyonumuz

İleri teknoloji , kaliteli malzeme ve işçilik hizmetlerimizle, müşteri memnuniyetini devam ettirmek, insana ve çevreye karşı saygı, sürekli yenilikçilik verimlilik, dürüstlük ve güvenden taviz vermemek, takım çalışma ruhu ile en nitelikli insan gücüne sahip olarak yaratıcılığı sürdürmek.

Vizyonumuz
[ +]
Mevcut Müşteri
[ +]
Yıllık Deneyim
[ +]
Mutlu Müşteri
[ +]
Devam Eden Proje
[ Denmir Mermer Dekorasyon ]

Fabrikamız

[ Denmir Mermer Dekorasyon]

Müşterilerimizin Yorumları

"Çok güzel ve özenli bir iş çıkartıldı. Herkese önerebilirim. Teşekkürler"
Turan Gülerr
Müşteri
"Ben aşırı memnun kaldım. Evimin yerlerini mermerle döşetmiştim. Gayet kaliteli ve fiyatını hak eden bir firma."
Emir Kılıç
Müşteri
"Kalitenin tek adresi Denmir Mermer. Çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim.''
Yasin Ekim
Müşteri